Serwis drukarek Wrocław 

Drukarki używane przez długi czas nierzadko potrzebują odpowiedniej konserwacji. Pozwala ona w pełni wykorzystać ich moc oraz przedłużyć żywotność. Zdarza się jednak, że sprzęt ulega uszkodzeniom, które ciężko przewidzieć i samemu zidentyfikować. W takim przypadku zawsze warto zwrócić się o pomoc do fachowców.


Serwis drukarek w twojej okolicy 

Jeśli interesuje cię serwis drukarek Wrocław jest miastem, w którym z pewnością znajdziesz bogatą ofertę naprawy tego typu urządzeń. Zachęcamy jednak do zaznajomienia się z naszymi usługami w tym zakresie.

Proponujemy naprawę drukarek wszystkich najpopularniejszych marek (HP, Dell, Canon i wiele innych) w bardzo konkurencyjnej cenie. Zajmujemy się zarówno drukarkami atramentowymi, jak i laserowymi. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, które wykorzystujemy podczas pracy przy naprawie obu typów urządzeń.

Nasz serwis znajduje się na ul. Kozanowskiej 52. Łatwo do nas dotrzeć – kursują tu autobusy (także pospieszne), a zmotoryzowanym klientom zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, pomoc w naprawie oferujemy na miejscu od razu po zgłoszeniu awarii twojego sprzętu.

Serwis drukarki

 

Naprawa drukarki

 

Profesjonalni serwisanci

W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego dbamy o to, aby wszystkie informacje o przebiegu naprawy dostarczonej do nas drukarki były na bieżąco przekazywane jej właścicielowi. Ponadto zwracamy uwagę, że w przypadku drukarek atramentowych możemy przeprowadzić wstępną analizę urządzenia na poczekaniu. Zespół serwisantów doskonale zna się na swojej pracy. Doświadczenie zdobywamy na rynku już od wielu lat. Powierzając nam swój sprzęt, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić go do stanu ponownej używalności.

W kwestii takiej jak naprawa drukarek Wrocław będzie odpowiednim miejscem, aby powierzsprzęt profesjonalistom z naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie udzielimy wszystkich informacji na temat naszych usług i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie zgłoszonego nam problemu z twoim urządzeniem.

WARUNKI - Klient pozostawiająć drukarkę w naszym serwisie uiszcza opłatę wstępną. Ta opłata to 80 PLN ( poza usługą czyszczenia głowic oraz pampersów ) . W przypadku akceptacji kosztorysu opłata wliczana jest w koszt usługi.  W przypadku rezygnacji z naprawy pozostaje u nas.

 

 

Product added to wishlist
Product added to compare.