ZASADY PROGRAMU  Euro-Sprint ( E-S)

 

W Skrócie :

 

1) Przy każdym towarze jest wymieniona kwota punktów E-S które otrzymasz za jego zakup.

2) System naliczy punkty automatycznie na Twoim koncie po opłaceniu zamówionego towaru. (do 48h)

3) Punkty zgromadzone na koncie można wymieniać na nagrody .

Listę aktualnych i dostępnych dla Ciebie nagród znajdziesz po zalogowaniu się klikając zakładkę "moje nagrody" a następnie "zobacz listę dostępnych produktów prezentowych"

4) Przy każdym z towarów z kategorii "PREZENTY" jest podana ilość punktów E-S niezbędnych do wybrania danej nagrody.

5) Udział w programie i korespondencja z osobą zamawiającą jest poufna. Nagrody powyżej 30ES wysyłamy na dowolnie wskazany adres.

6)Szczegółowe zasady określone są w regulaminie. Towary objęte programem E-S są wyświetlone w kategorii "PREZENTY" ("prezenty")

 

WAŻNE - Punkty nie ulegają przedawnieniu jeżeli dokonujesz zakupów za pośrednictwem naszej strony minimum raz na 6 miesięcy.
Możesz je wykorzystać w dowolnym momencie.


Naliczone punkty są oddawane do Twojej dyspozycji po opłaceniu zakupów za które zostały uzyskane. W niektórych przypadkach punkty będą dostępne w 48h po dostarczeniu towaru. (Dotyczy klientów którzy otrzymują FV z odroczonym terminem płatności i nie zalegają z opłacaniem należności)

 

System odejmie z Twojego konta punktowego dokładnie tyle ile potrzeba na wybraną nagrodę. Reszta punktów nie przepadnie - pozostanie dalej do twojej dyspozycji. Po zalogowaniu w okienku "prezenty" z prawej strony zobaczysz aktualny stan swoich punktów E-S

 

Lista nagród może ulec zmianie. Jednak w takim wypadku będziemy mieli na uwadze przede wszystkim dobro naszych klientów (atrakcyjność nagród) . 

Product added to wishlist
Product added to compare.