Tusz HP 339 [C8767EE] czarny S-Print
Regeneracja Kartridża atramentowego
Tusz HP 339 [C8767EE] czarny S-Print
Regeneracja Kartridża atramentowego

Napełnianie kartridży Wrocław

Rodzaj:
Zamiennik
Punkty bonusowe:
40,00 zł
Brutto

 

Regeneracja Tuszy z Gwarancją 

 

 • Czarne wszystkie rodzaje     - 30 pln brutto
 • Czarne HP15/HP45               - 40 pln brutto
 • Kolorowe wszystkie rodzaje   - 40 pln brutto 
 • Kolorowe HP 304, 305 małe  -  35 pln brutto

 

Usługę wykonujemy na poczekaniu ( w 95% przypadków)

 

 

Nie wszystkie rodzaje tuszy są możliwe do zregenerowania.

Aby sprawdzić czy Twój tusz można zregenerować prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez GG. Dane do kontaktu są w górnym lewym rogu.

 

regeneracja tuszy S-Print wrocław kuptoner

 

 

 

Etapy Procesu Regeneracji Tuszy  :

 • sprawdzenie systemu elektroniki
 • usunięcie resztek starego tuszu
 • (w razie konieczności) - maszynowe udrażnianie dysz drukujących 
 • czyszczenie kartridża
 • napełnienie dedykowanym dla danej marki i modelu tuszem -używamy najwyższej klasy Koreańskich tuszy Marki - InkTec )
 • wyrównanie ciśnień
 • testy wydruków - które możesz sam sprawdzić przy wykonywaniu usługi

 

Gwarancja :

 

Usługa regeneracji tuszów podlega pełnej gwarancji aż do pełnego zużycia wkładu barwiącego. Jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od wykonania usługi. 

Dla uzyskania najlepszej jakości wydruków zalecamy regularne używanie drukarki atramentowej. Nie zalecamy przerw w drukowaniu dłuższych niż 14 dni.

.

 

Tusze HP Wrocław

 

Oferujemy tusze oraz kartridże do drukarek atramentowych HP. Stanowią one najczęstszy wybór wśród naszych klientów w mieście Wrocław, zwłaszcza osób prywatnych. Wyróżniają nas dobre ceny, atrakcyjne warunki sprzedaży, rewelacyjny program lojalnościowy oraz błyskawiczna dostawa towaru na terenie Wrocławia i całego kraju. To prawdziwa wygoda zakupów o każdej porze dnia.

 

Tusze HP kupione w sklepie S-Print to gwarancja dobrej jakości wydruków, wyrazistych kolorów i odwzorowania wszelkich detali. Każdy tusz – zamiennik objęty jest 24-miesięczną gwarancją, dzięki naszej pełnej obsłudze posprzedażowej.

 

Tusze HP – dlaczego warto wybrać tę markę?

Hewlett-Packard to amerykańska firma wywodząca się z Kalifornii. Jest ona obecna na rynku już od 1939 roku. Znana jest z wypuszczenia na rynek nowatorskiego modelu DeskJet. Ta drukarka stała się pierwszym rozpowszechnionym w firmach i domach urządzeniem tego typu. Nic zatem dziwnego, że tusze HP cieszą się tak dużym powodzeniem wśród naszych klientów z miasta Wrocław i całego kraju. Doświadczenie naszych pracowników oraz szeroki wybór artykułów pozwalają dopasować odpowiedni wkład drukujący do każdego modelu drukarek atramentowych obecnych na rynku.

Oszczędne zakupy umożliwia korzystanie z zamienników oryginalnych tuszy Hewlett-Packard. Wszystkie alternatywy tuszy są produkowane przez sprawdzonych, znanych producentów. Technologia produkcji i użyte materiały są zbliżone pod względem jakości do materiałów eksploatacyjnych kalifornijskiej marki. Ważne jest, aby na bieżąco monitorować stan tuszu w drukarce a także, by kupować produkty dedykowane danemu modelowi urządzenia. W innym przypadku może to grozić nawet awarią. Model drukarki najczęściej jest opisany na samym urządzeniu, można go znaleźć także w instrukcji obsługi. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która odpowiednio doradzi, dzięki czemu zakupy przebiegną sprawnie, a kupione atramenty do drukarek HP posłużą długo.

Pojemność
tyle ile się zmieści
Rodzaj
Zamiennik

Dodane testowo zakładka do wszystkich produktów

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.